Nybegynnerkurs i Argentinsk Tango – 8 ganger – 12 timer

Tid & sted: Hver tirsdag, oppstart: 25. august, totalt 8 ganger. Siste kursdag: Tirsdag 13. oktober. Alltid fra kl 17.00- 18.30

Adresse: BBA: Bergen Barneasyl (SF) Asylplassen 2, Bergen

Nivå: Nybegynner

Kursholder: Klubbens instruktører

Pris: NOK 1500,-

Velkommen til nybegynnerkurs i argentinsk tango!

Kurset passer for alle som ønsker en introduksjon til argentinsk tango, enten man er helt ny eller ønsker å forbedre det grunnleggende. Kurset passer også fint for følgere og førere som ønsker å utforske den andre rollen. Kurset har fokus på grunnteknikk, kontakt og kommunikasjon, og alle deltakerne vil få litt grunnleggende innsikt i begge rollene (fører og følger).

Når?

Kurset vil gå over 8 ganger med oppstart på tirsdag 25. august kl 17.00 – 18.30- i våre kurslokaler på Bergen Barneasyl.

Hvem holder kurset?

Under kurset bil deltakerne bli kjent med ulike instruktører fra klubben Tango Abrazo. Alle er erfarne dansere og veldig gøye instruktører og vil gi deg alt de har for å sikre at du får en god opplevelse  inn i tangoens fascinerende verden.      

Hvem passer det for?

Kurset passer for de som ikke har danset før og for de som ønsker å friske opp det de har lært på tidligere kurs. Det er fint å ha med en partner, men dette er ikke påkrevd. Hvis du ønsker å finne en partner på egen hånd kan du søke etter partner her: https://www.facebook.com/groups/tangoabrazokurspartner/.

Hva koster kurset?

Påmelding er individuell og koster NOK 1500,- per person. Det er bindende påmelding og påmeldingen stenges to dager før kursstart.

Påmelding

Klikk på knappen under for mer informasjon om pris, medlemskap og vilkår til betaling. Du kan også følge oss på sosiale medier for å holde deg oppdatert.